Sticky pad

Na pewno zdarzyło ci się nie raz poszukiwanie w samochodzie jakiegoś małego, ale niezwykle ważnego przedmiotu – kluczy od domu, okularów, telefonu komórkowego. Najgorzej jest, kiedy wpadną w niedostępny zakamarek między fotelem drążkiem skrzyni biegów. Można zaradzić tym nieprzyjemnym sytuacjom.

Zarówno przez Internet jak i w stacjonarnych sklepach z akcesoriami moto można zakupić tak zwane „sticky pad”, czyli niewielkie maty, które przyklejamy na desce rozdzielczej. Umożliwia bezpieczne przewożenie niewielkich przedmiotów ze względu na tworzywo, którym jest pokryta. Nawet przy gwałtownych manewrach przedmioty nie odpadają.

Nie jest magnetyczna, więc spokojnie możesz używać jej do przetrzymywania elektroniki – odtwarzaczy muzyki i komórki. Dostępne są różne kolory i wielkości mat, więc każdy znajdzie rozwiązanie dla swojego auta. To akcesorium praktycznie nie podlega zużyciu.

Jeśli zauważysz, że zaczyna tracić swoje właściwości klejące, wystarczy ją umyć i znowu pełni swoja funkcje jak nowa. Biorąc pod uwagę jej cenę (zaledwie kilka złotych, maksymalnie dziesięć) na pewno warto rozważyć kupno tego przydatnego gadżetu.