Kupujemy używany pojazd

serwis maszyn atlas

Nie samymi nowymi autami rynek żyje – trzeba o tym pamiętać zwłaszcza w Polsce, gdzie sprzedaż używanych samochodów jest naprawdę spora i generuje każdego roku niemałe zyski. Dlaczego konsumenci chętnie sięgają po maszyny z drugiej ręki? Z całą pewnością decyduje o tym aspekt natury ekonomicznej – używany pojazd jest relatywnie tańszy, a jakością i stanem technicznym może niewiele odbiegać od „nówki sztuki” z salonu.

http://katalizatory-podlaskie.com.pl/bialystok.html Opony dla samochodu skoda fabia są dostępne w naszym sklepie

Często może trafić się nam doskonała okazja w postaci auta, które było umiarkowanie używane przez kilka miesięcy, po czym z jakichś przyczyn zostało sprzedane. Nabywcą okazał się komis, który następnie chce na samochodzie zarobić, oferując go w otwartej sprzedaży.

Zakup takiego samochodu jest opłacalny, ponieważ już po opuszczeniu murów salonu wartość nowego auta diametralnie spada. Równocześnie nie zmienia ono swoich właściwości technicznych.

Gdy mamy wątpliwości, co kupić, z pomocą przyjdzie nam ekspert motoryzacyjny lub znana nam osoba, która potrafi rozpoznać jakość używanego sprzętu.