Drewniana ramka na zdjęcia

meble do jadalni

Aktualnie w naszych domach znajduje się przede wszystkim ozdoby tworzone fabrycznie. To produkty, które z fabrycznej taśmy trafiają do sklepu, a następnie zdobią nasze domy. Mogą wyglądać pięknie i znakomicie się sprawdzać jako element aranżacji w konkretnym stylu.

Niestety mają tez jedną wadę – nie są unikalne. Gdy pomyślisz o tym, że podobny obrazek czy figurka stoi w tysiącach innych domów, dekoracja traci nieco uroku. Na szczęście jest też sposób na to, by postawić na szafce czy półce taką ozdobę, której na pewno nie ma nikt inny.

Po prostu trzeba wykonać ją samemu. Domowe majsterkowanie wielu osobom kojarzy się z tworzeniem różnych przedmiotów z drewna. W końcu wystarczą deseczki i klej lub gwoździe, by wytworzyć całą masę interesujących zabawek albo użytecznych przedmiotów.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć również ozdobę. Najprostszą z nich będzie ramka na zdjęcia. Jak ją wykonać? Jest na to przynajmniej kilka sposobów i z pewnością sobie poradzisz.

Potrzebujesz jedynie cienkich deseczek, które odpowiedni przytniesz, by wykonać wymiarową ramkę. Nie zapomnij też o dorobieniu nóżki, dzięki której ramka będzie mogła stać. Na koniec włóż do nie zdjęcie i zobacz, jak wspaniale wygląda.

Czy taka ramka będzie idealna? Z pewnością. Jednak nawet nie najlepiej wykonany produkt będzie się interesująco odznaczał na tle fabrycznych „zbieraczy kurzu”. Ramkę możesz ustawić w salonie albo powiesić na ścianie.

Na pewno zwróci uwagę wszystkich gości.